• cz
  • en
Rezervace
INFORMACE PRO SPOTŘEBITELE

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

V případě, že dojde mezi námi a spotřebitelem ke vzniku spotřebitelského sporu z kupní smlouvy nebo ze smlouvy o poskytování služeb, který se nepodaří vyřešit vzájemnou dohodou, může spotřebitel podat návrh na mimosoudní řešení takového sporu určenému subjektu mimosoudního řešení spotřebitelských sporů, kterým je Česká obchodní inspekce, Ústřední inspektorát - oddělení ADR, Štěpánská 15, 120 00 Praha 2, e-mail: adr,coi,cz, web: http://www.coi.cz/cz/pro-podnikatele/informace-pro-prodejce/mimosoudni-reseni-spotrebitelskych-sporu-adr/.

Spotřebitel může využít rovněž platformu pro řešení sporů online, která je zřízena Evropskou komisí na adrese http://ec.europa.eu/consumers/odr/.

Prohlášení provozovatele těchto stránek

Společnost Gastro Holding Group a.s. jako provozovatel těchto internetových stránek (dále jen provozovatel, dále jen stránky) provozuje tyto internetové stránky v souladu s platným právem České republiky.

Provozovatel neručí za správnost či přesnost obsahu webových stránek.

Provozovatel neodpovídá za obsah přenesený prostřednictvím internetu skrze své webové stránky.

Provozovatel neručí za obsah stránek, který byl vložen jinými osobami.

Provozovatel upozorňuje, že obsah stránek je chráněn právy duševního vlastnictví a jakékoli jeho kopírování, užívání či distribuce podléhá souhlasu provozovatele. 

Provozovatel je oprávněn měnit vzhled i obsah stránek dle svého uvážení.

Provozovatel upozorňuje návštěvníky stránek, že některá jejich data mohou být uložena a zpracována, kteří dávají k tomuto svou přítomností na stránkách svůj souhlas.

PŘIHLAŠTE SE K ODBĚRU NOVINEKWarning: mysqli::mysqli() [mysqli.mysqli]: (28000/1045): Access denied for user 'G4R93jmnPW_57b'@'81.95.98.55' (using password: YES) in /www/doc/www.kubanskarestaurace.cz/www/inc/tmp.page.footer.php on line 110

Warning: mysqli::set_charset() [mysqli.set-charset]: Couldn't fetch mysqli in /www/doc/www.kubanskarestaurace.cz/www/inc/tmp.page.footer.php on line 111

Warning: mysqli::query() [mysqli.query]: Couldn't fetch mysqli in /www/doc/www.kubanskarestaurace.cz/www/inc/tmp.page.footer.php on line 117

Fatal error: Call to a member function fetch_assoc() on a non-object in /www/doc/www.kubanskarestaurace.cz/www/inc/tmp.page.footer.php on line 118