competition

Notice: Undefined variable: spb in /www/doc/www.kubanskarestaurace.cz/www/inc/page_view.php on line 24

 

Save 10% with selected payment cards from Raiffeisenbank here!

alt

 

alt

alt 

alt

 

GRAND RESTAURANT

alt

 

alt

 

Real estate agents

Svoboda & Williams, your guide to the world of Czech real estate. Quality properties, professional realty service, 21 years experience. Property sale and leasing.

Svoboda & Williams, Real Estate Agents, Prague, Brno

http://en.svoboda-williams.com/

 

Realitní kancelář

Svoboda & Williams, váš průvodce světem realit v Praze a v Brně. Kvalitní nemovitosti, profesionální realitní servis, 21 let na trhu. Prodej, pronájem nemovitostí.

Svoboda & Williams, Realitní kancelář Praha, Brno

http://www.svoboda-williams.com/

 

alt

 

Our Exclusive Prague Apartments

Here on our Prague-Stay.com website we are proud to feature our exclusive and select Prague apartments. The centrally located serviced apartments, situated in renovated historic buildings, are available for short, medium or long-term stay. All of our Prague apartment rentals are fully fitted and are presented with photos, detailed descriptions, floor plans and location maps. We also offer a charming selection of luxury hotels located in the heart of Prague, Czech Republic. Furthermore, we are happy to provide our clients with relevant advice and useful tips concerning not only their Prague apartments, but also with experiencing a certain select lifestyle that this unforgettable city of a thousand spires has to offer.

http://prague-stay.com/

 

Ubytování v Praze v našich exkluzivních apartmánech a luxusních pražských hotelech.

Zde na ubytovacím portálu Prague-Stay.com Vám nabízíme ubytování v našich 47 exkluzivních apartmánech v Praze a výběr pražských luxusních hotelů. Všechny naše apartmány se nacházejí ve zrestaurovaných historických budovách v centru Prahy a jsou určeny pro krátkodobé, střednědobé i dlouhodobé pobyty. Vedle našich jedinečných apartmánů s kompletním servisem nabízíme i ubytování v pražských boutique a design hotelech. K tomu všemu vám zde na Prague-Stay.com rádi poskytneme aktuální informace a tipy týkající se pražského lifestylu. Naším cílem je, aby Váš pobyt v tomto nezapomenutelném městě proběhl přesně tak, jak si představujete.

 

 Taxi

alt

 

 

alt   alt   alt  

Mentioned holders of student's and teacher's cards with us can benefit from the following discounts. The card must be presented before ordering staff!

- 10% discount on consumption of food and beverages.

- XXL CUBANO (selling price 750, -) - 20% discount

- XXL EUROPE (selling price 850, -) - 20% discount