competition
foto
hp show
hp close

Vítáme Vás v kubánském restaurant music baru La Bodeguita del Medio, v jediném místě, kde v Praze najdete kousek horké živelné Havany!

!!!Od pondělí do neděle Vás zde ve 20:00 čeká živá hudba v podobě kubánské kapely a tanečníků!!!

La Bodegutia del Medio

DRINKY

Dva originální bary + replika slavného Sloopy Joe´s Baru zhotovená v Kolumbii! Už Ernest Hemingway říkal: „My mojito in La Bodeguita“! Přijďte ochutnat také! Vedle mojita Vám barmani namíchají dalších více než 150 druhů short i long drinks.

MENU

V našem menu naleznete mnoho typických specialit, mezi kterými vládnou mořské plody, ryby, zelenina, masové speciality a originální přílohy, které jinde nenajdete. Vaříme zásadně z čerstvých surovin s přihlédnutím k sezónnosti ingrediencí. Na polední menu netradičních chutí můžete zajít každý den. A přepadne –li Vás „noční hlad“, potěší Vás otevírací doba kuchyně - středa až sobota od 11:30 do 03:00 a neděle až úterý od 11:30 do 01:00 hod.

ZÁBAVA

Denně pro Vás hraje a tančí živá kubánská kapela, která Vám rozproudí krev v žilách. Začátkem týdne bývá jinde liduprázdno, ale u nás je zábava na denním pořádku. Přijďte se přesvědčit!

 

 

 

 

foto
O Restauraci

KUBÁNSKÝ COCKTAIL BAR & MUSIC RESTAURANT V KOLONIÁLNÍM STYLU STARÉ HAVANY,

aneb…Váš kousek Havany v Praze…

Kde? „Kaprova pět ze Staromáku jste tam hned!“

Suterén:

La Bodeguita del Medio – spodní část restaurantu nabízí oddělený prostor pro Vaše soukromé akce a večírky, v případě zájmu nebudete rušeni, naopak si kdykoliv můžete zajít zatančit do patra, prostor slouží jako music club

Přízemí:

La Bodeguita del Medio - denně živá hudba, zábava, skvělé jídlo a ty nejlepší drinky, včetně mojita!

1. patro:

Bar Cohiba Atmosphere - NOVÝ A JEDINÝ CIGAR BAR V PRAZE!

Cigar shop – zde zakoupíte prvotřídní doutníky z celého světa, ochotná obsluha poradí s výběrem

Cigar Club – místo pro Vaše privátní jednání, kde můžete zapomenout na ruch velkoměsta a s doutníkem, či skleničkou prvotřídní whisky vychutnat chvíle klidu, možnost členství v Cigar Clubu, které přináší mnoho výhod

 

La Bodeguita del Medio

žije od svého otevření v roce 2002 bohatým společenským životem, a proto je zde možné potkat nejednu známou tvář. Spájí se tu vůně a chutě kubánských jídel, šťavnatých steaků a čerstvých ryb, karibských míchaných nápojů, aroma kubánských doutníků, rytmy živě hraných melodií, spolu s nefalšovanou atmosférou jedné z nejslavnějších havanských hospůdek, jejíž věhlas už dávno překročil hranice Kuby.

• má nezaměnitelný charakter interiéru

• vyzařuje atmosféru nehynoucí slávy své předchůdkyně z Havany

• její interiér oplývá mnoha artefakty nejen z Kuby, ale i z jiných exotických zemí

• stěny Bodeguity jsou posety nejrůznějšími obrazy, fotografiemi a podpisy hostů

• veškerý nábytek, oba samostatné bary včetně několika humidorů, to vše pochází z jihoamerické Kolumbie

• vnitřní část Bodeguity je rozdělena na několik samostatných prostor

• k provozu jsou účelně využity jak přízemní prostory, kde se nachází cocktail bar, tak i sklepní prostory, ve kterých je umístěna restaurace a music club

• stíněná venkovní zahrádka na chodníku Kaprovy ulice, opatřená stahovací markýzou, poskytuje 32 míst k sezení

• celkově lze usadit a obsloužit až 260 hostů

 

Historie & Vize

MALÉ OHLEDNUTÍ ZA HISTORIÍ HAVANSKÉHO PODNIKU

La Bodeguita Del Medio

altKaždé město na světě se může něčím pochlubit nebo je něčím zvláštní a proslulé. Kubánská metropole Havana má takových míst jistě mnoho, ale málokteré má tak dlouhou a bohatou historii spojenou s tolika významnými osobnostmi jako La Bodeguita del Medio , nalézající se v centru uličky Empedrado , spojující koloniální a „nově“ vystavěnou Havanu.

Kuriózně se říká, že Bodeguita se nalézá přesně sto kočičích hlav od největší americké barokní budovy na Kubě, a tou je bezesporu Havanská katedrála . To, že se Bodeguita nachází někde uprostřed zmíněné ulice Empedrado, číslo domu 207, jí také dalo v roce 1950 její současné jméno La Bodeguita del Medio , což volně ze španělštiny přeloženo znamená něco jako Hospůdka uprostřed ulice, což je tak trošku v rozporu s celkovou filozofií všech barů a restaurací, jež hledají svoji nejvýhodnější strategickou polohu nejčastěji někde na zároží, tzv. na růžku.

altVstoupíte-li do Bodeguity (v Havaně) první, co zaujme vaše čichové vjemy, je příjemná vůně kubánské máty, bylinky s velice příznivými účinky na trávicí ústrojí. Proto se také stala nedílnou součástí dnes už proslulého nápoje známého jako MOJITO, jež získalo svou dnešní podobu a chuť právě v La Bodeguitě . V zadní části havanské Bodeguity si mohou její návštěvníci pochutnat na vynikajícím kubánském jídle a přitom naslouchat tradičním melodiím v podání kubánského tria.

Vraťme se však do válečných let minulého století, do roku 1942, kdy se Angel Martinéz Borroto nechal vést svou podnikatelskou intuicí a zakoupil malý krámek v ulici Empedrado , nacházející se v tehdy ještě opevněné části historické Havany, kde začal vést a rozvíjet svůj malý podnik nesoucí název La Casa Martínez . Hned poté si Felito Ayón, osobnost velice blízká Martínezovi, otevřel nedaleko Bodeguity vlastní tiskárnu. Ta byla nějakou dobu bez možnosti telefonického spojení, a tak si občas chodili někteří Ayonovi zákazníci zavolat k Martínezovi do Bodeguity . Při té příležitosti se vypila i nějaká ta sklenka rumu.

altK čelním hostům La Bodeguity patřili především klasik kubánské poezie Nikolas Guillén a význačný prozaik Alejo Carpentier. Postupem doby se stávala Bodeguita velice vyhledávanou a oblíbenou jak mezi intelektuály, tak i mezi umělci a prostými bohémy. Dá se říci, že se z Bodeguity postupem doby stala jakási výspa pokrokově smýšlejících intelektuálů a umělců, pocházejících nejen z Latinské Ameriky, ale sjíždějících se sem z celého světa.

Z počátku se v Bodeguitě pilo a hodovalo pouze na baru. Až později se na Martínezovi domohli jeho přátelé i nějakého jídla. Z počátku vařila Martínezova manželka, přezdívaná Arménka, pouze pro rodinné příslušníky a nepočetný personál. Hlavní složkou tehdejšího jídelníčku byla kombinace černých fazolí s bílou rýží čili mauři a křesťané , zkráceně řečené „CONGRÍ“. Následovaly opečené kousky vepřového masa zvané „Masas de puerco fritas“ a smažené banánové lupínky nebo banánové placičky, Kubánci řečeno „Tostanes de plátano“.

 

Martínez vyslyšel proseb svých věrných a začal je tedy hostit jídlem, přičemž se mu platilo pouze za pití.

 

altV roce 1950 přejmenoval definitivně Martínez podnik z La Casa Martínez na na La Bodeguita del Medio, protože se mu tak mezi štamgasty už stejně delší čas říkalo. V padesátých letech minulého století navštěvovaly Bodeguitu význačné osobnosti z celého světa: například americký zpěvák Nat King Cole, držitel Nobelovy ceny za literaturu Ernest Hemingway, idol ženské krásy Brigitte Bardotová, neméně krásná a populární Italka Sophia Lorenová, americký herec Spencer Tracy, dále pak Errol Flynn, Austin Lara nebo Mario Moreno. Ti všichni včetně kubánských intelektuálních špiček přitahovali do Bodeguity stále větší počet nadšených návštěvníků.

Až do dnešních dnů zůstává La Bodeguita del Medio nehynoucí připomínkou bohémské minulosti Staré Havany, protože se tu neustále scházejí intelektuálové, politici i ti, kdo se jen procházejí ulicemi Havany.

 

Mnozí z návštěvníků Bodeguity tvrdí, že tato koloniální budova z konce 19.století zachovává na malbě svého zdiva tu nejcennější sbírku podpisů, vzpomínek a fotografií z celého světa, a tato skutečnost už prý dávno měla vést k zápisu v Guinnesově knize rekordů .

Historie pražské Bodeguity se začala psát teprve 17. prosince 2002 - 60.let od otevření La Bodeguity v Havaně.

 

 

 

foto
calendar ilustrate foto
calendar dark star Kalendář Akcí calendar dark star
foto

calendar dark star Rezervace calendar dark star

Kontakt*
Rezervace*
Typ rezervace*
Forma servisu
Zvolte druh hudbyClassicJazzRockPopDanceLatinsko-americká
Další služby
Vaše poznámky k rezervaci


  • Souhlasím se zpracováním osobních údajůVaše osobní údaje chráníme podle našich zásad. Bez tohoto souhlasu Vám nemůžeme žádné novinky zasílat.
  • Souhlasím se zasílání marketingových nabídek a speciálních cenZe zasílání nabídek se můžete kdykoliv odhlásit. Bez tohoto souhlasu Vám nemůžeme žádné novinky zasílat.
  • Souhlasím se sledováním mojí aktivity na tomto webu.Zaznamenáme si, jaké stránky jste na našem webu navštívil/a. Díky těmto datům Vám také budeme moci zasílat pouze ty nabídky, které Vás zajímají a neotravovat Vás s těmi ostatními.

*Souhlasím s podmínkami a se zpracováním daných údajů.

foto
Napsali o nás

________________________________

Certifikát výjimečnosti

  S velkou radostí Vám oznamujeme, že zařízení
La Bodeguita del Medio získalo ocenění
Certifikát výjimečnosti za rok 2016,
a to na základě konzistentně skvělých recenzí,
které jsme získali na TripAdvisoru.

alt

_____________________________

Chci jít dohola!

Blesk
2.8.2017

 

 

_____________________________ 

Tanečnice, rum a zpěv!

Aha 
2.8.2017

_____________________________

 

15 NAROZENINY 2017

Odpolední televizní noviny
1.8.2017

http://play.iprima.cz/odpoledni-zpravy/odpoledni-zpravy-1-8-2017

_____________________________

 

 

Lovec jsem nikdy nebyl, spíš oběť!

 

Aha pro ženy

 

4.10. 2016

 

 

_____________________________

 

Faltýnová byla kovbojka!

Čas pro hvězdy
20.9.2016

_____________________________

Marian se vrátil v plné síle!

Story
12.9.2016

 ________________________

 

Party ve stylu divokého západu!

Aha TV
8.9.2016

 

 

________________________________

Stůj nebo střelím!

Pestrý svět
7.9.2016

 

 

________________________________

V Kaprovce se střílelo!

www.denik.cz
5.9.2016

 

________________________________

 

Dobrý den, prsa ven!

 www.free1.cz

 4.9.2015

alt

________________________________

S tancem jsem na tom hodně blbě!

www.revue.idnes.cz

7.9.2015

alt

________________________________

Bez pochyby nejlepší cikánská party tohoto roku

www.trendmagazin.cz

1.9.2015

alt

________________________________

Bez pochyby nejlepší cikánská party tohoto roku

www.zpravyextra.cz

1.9.2015

alt

________________________________

Marian Vojtko ve víru cikánského tance

www.viposobnosti.eu

1.9.2015

alt

__________________________________________________

Kaprova se změnila na romskou osadu

www.travelnews.cz

1.9.2015

 

alt

 __________________________________________________

Jak se české hvězdičky vymódily na romskou veselici?

www.prask.nova.cz

1.9.2015

alt__________________________________________________

Bez pochyby nejlepší cikánská party tohoto roku

www.firststyle.cz

1.9.2015

alt

 __________________________________________________

Jak se české krásky vyfintily
na party ve stylu 30. let?

www.jomagazin.cz

14.8.2014

alt

__________________________________________________

Kdy ženy byly ženami

Šíp

13.8.2014

alt

__________________________________________________

Silvestr jinak

Glanc

13.8.2014

alt

__________________________________________________

Klára Doležalová v La Bodeguita del Medio

Rytmus života

11.8.2014

alt

__________________________________________________

Mafiáni by zaplesali

Story

11.8.2014

alt

__________________________________________________

Nekuřačka Michaela Maurerová
vyzkoušela v La Bodeguita del Medio
kubánský doutník!

Překvapení

11.8.2014

alt

__________________________________________________

Makarenko: Přítel mi nic nezakazuje,
jen občas trochu žárlí!

www.free1.cz

7.8.2014

alt

__________________________________________________

Silvestr v létě?

Pestrý svět

7.8.2014

alt

__________________________________________________

Česká smetánka to umí pořádně roztočit
i na Silvestra v červenci

www.facestar.cz

3.8.2014

alt

__________________________________________________

České celebrity slaví Silvestra v létě!

Blesk

2.8.2014

alt

__________________________________________________

Věra Martinová
Kvůli jídlu se nehádáme

Glanc

06/2014

alt

__________________________________________________

Kde oslavit narozeniny?

iprima.cz

2013

alt

__________________________________________________

Zážitkové restaurace

iprima.cz

2013

alt

__________________________________________________

Nevařte doma! Víme, kam na rodinný oběd!

iprima.cz

2013

alt

__________________________________________________

 

Ve stylu staré Havany

Gourmet

2013

alt

__________________________________________________

 

Bendová a Jákl zase spolu

Spy

2013-01-17

alt

__________________________________________________

 

Zkrátka labužníci

Story

2013-01-07

alt

__________________________________________________

 

Bendová s Jáklem oslavili Vánoce delikátním jídlem

Apetit online

2013-01-02

alt

__________________________________________________

 

Podivná hostina: Bendová a Jákl se přejídali k prasknutí!

Blesk pro ženy

2013-01-03

alt

__________________________________________________

 

Bendová s Jáklem oslavili Vánoce delikátním jídlem

marianne.cz

2013-01-02

alt

__________________________________________________

 

Večírek v La Bodeguita del Medio

Superspy

52/2011

alt

__________________________________________________

 

Kulinářský summit v Pekingu

Harpers Bazar

2010-11-01

alt

__________________________________________________

Průšová pařila s Boratem 

2010-11-01

alt

__________________________________________________

La Bodeguita del Medio 

Oblíbená kubánská restaurace a bar,
kterou najdete v pražské Kaprově ulici.

2009-11-27

alt

__________________________________________________

La Bodeguita 

Kubánský rum, kubánské doutníky,
kubánské melodie.... najdete tu vše.

2009-11-27

alt

 

________________________________________________

La Bodeguita del Medio: po kubánsku

Až vstoupíte, připravte se na jemný úder kubánské máty.

2009-11-27

alt

 

________________________________________________

Jsme tam, kde to žije

Jan Revaj se na polovičním silvestra v pražském baru
La Bodeguita del Medio předvedl jako švihák ze 40. let

2009-09-29

alt

 

________________________________________________

Jako v ráji "úchyláků"

Katka Průšová a Gabina Partyšová vyrazily na večírek
v duchu filmových hvězd do pražského baru La Bodeguita del Medio.

2009-09-29

alt

 

______________________________________________

Maškary a celebrity

Měli jste před pár dny pocit, že jste právě zahledli Elvise,
Borata nebo Marilyn Monroe?

2009-09-29

alt

 

______________________________________________

Katko, to není Vláďa

2009-09-29

alt

 

______________________________________________

Foťte tamtu lůzu!

Přátelení s hollywoodskými hvězdami pozvedlo
prezidentovi Karlovarského festivalu Jiřímu Bartoškovi ego.

2009-09-29

alt

 

______________________________________________

Mojito ze sifonu

Z kuchyně je k baru jen kousek, a tak není divu,
že po molekulární gastronomii přišla i molekulární mixologie.

2009-09-29

alt

 

______________________________________________

Shooter k tapas: zmenšené Mojito ze sifonové láhve

Objednali jste si Mojito a čekáte velkou sklenici?

2009-09-29

alt

 

______________________________________________

Párty v japonském stylu

Párty v Bodeguitě,tentokráte v japonském stylu,
se zůčastnil i zpěvák Jan Kalousek s novomanželkou, právničkou Karolínou.

2009-07-27

alt

 

______________________________________________

Chuť Latinské Ameriky

Nefalšovaná atmosféra havanských hospůdek,
podpořená zcela nově podávaným tapasem.

2009-07-27

alt

______________________________________________

Jana Doleželová jako japonská gejša?

Modelka Jana Doleželová se přizpůsobila a na party Made in Japan
v restauraci Bodeguita Del Medio přišla jako novodobá gejša.
Módní redaktorka Markéta H.

2009-05-04

______________________________________________

Zapomněl prstýnky v hotelu

Zpěvák Jan Kalousek se po dlouholeté znamosti oženil se svou přítelkyní,
právničkou Karolínou Broďákovou.

2009-05-04

alt

 

______________________________________________

Krvavé sushi

Takhle si Lucie Koňaříková zavěr večírku
u pražské Bodeguitě jistě nepředstavovala.

2009-05-04

alt

 

______________________________________________

Štekl od Faltýnové ze žalu pije

Návrat bohatého podnikatele Simona Štekla
k modelce Petře Faltýnové zřejně neprobíhá zrovna ideálně.

2009-05-04

alt

 

______________________________________________

Kimono to jistí

Každý,kdo přišel oblečený v japonském kimonu,
dostal od pořadatelů několik krásných dárků,
jak jinak než ze země vycházejícího slunce.

2009-05-04

alt

 

______________________________________________

Robert Hájek

Jednačtyřicetiletý zlatník zbožně okukoval svůj nový objev

2009-05-04

alt

 

 

______________________________________________

Kristelová řádila s ohněm.
Doleželová staví hnízdečko

14:35 | 30.4.2009 | Lenka Pospíšilová Praha - Moderátorka Kateřina Kristelová
nebo misska Jana Doleželová byly hlavními hvězdy japonské party.
Spolumajitelka lékárny v pražském Palladiu Jana Doleželová
se na párty dobře bavila a dokonce prozradila, kdy bude maminkou.
"Děti?," váhala Doleželová na naši otázku.
"Děti bych chtěla mít kolem třicítky a možná to tak i vyjde,"
dodala se záhadným úsměvem.
Modelka si je už nyní jistá, že případná budoucí rodinka
si bude hovět na tisících metrech čtverečných.
Právě tak velký je totiž pozemek se starým domem,
který bude se svým přítelem rekonstruovat.

2009-04-30


______________________________________________

Video s Agátou: Sedm mých chlapů se porvalo!

VIDEO: Modelka Agáta Hanychová (24) není žádná puťka ani stydlivka.
Po jejím boku se už prezentovala hezká řádka mužů.
Agáta ve videu pro Blesk.cz promluvila o tom,
co se také může stát, když se její "exmiláčci" sejdou pohromadě!

http://www.blesk.cz/clanek/video-video/114376/video-s-agatou-sedm-mych-chlapu-se-porvalo.html

2009-04-29

______________________________________________

Jan Kalousek: Ukázal zapomenutý snubák

Jan Kalousek se včera se svou novomanželkou Karolínou ukázal na japonské párty,
která se konala v oblíbené kubánské restauraci Bodeguita.
Kalouskova svatba, která se v utajení konala 21. března, neměla ale hladký průběh.
Zpěvákovi se sice podařilo svatební obřad utajit před novináři,
nakonec ale zapomněl snubní prstýnky a celý
akt se musel na poslední chvíli o půl hodiny posunout.
Svůj snubák tak nakonec Karolína ukázala v Bodeguitě,
Jan ovšem ne, neboť ho nenosí.
Mezi dalšími hosty párty byla moderátorka Lucie Koňaříková,
modelka Jana Doleželová, s přítelem přišla také Kateřina Kristelová,
která se více či méně snažila žonglovat s hořícími pochodněmi a se
zpěvákem Michaelem Foretem si přišel popovídat také herec Martin Písařík.

2009-04-29

______________________________________________

La Bodeguita Del Medio

Kubánský cocktail bar a music restaurant v koloniálním stylu staré Havany.

2008-03-12

alt

 

 

______________________________________________

Podnik s vůní staré Havany

Atmosféru jedné z nejslavnějších havanských hospůdek.

2008-01-30

alt

______________________________________________

La B Del M

Že vám ten divný shluk písmen nic neříká?
O Bodeguitě del Medio jste už slyšeli, ne?

2005-01-01

alt

 

 

 

foto
Naši partneři

 

alt

alt

alt 

alt

 

GRAND RESTAURANT

alt

alt

 

Real estate agents

Svoboda & Williams, your guide to the world of Czech real estate. Quality properties, professional realty service, 21 years experience. Property sale and leasing.

Svoboda & Williams, Real Estate Agents, Prague, Brno

http://en.svoboda-williams.com/

 

Realitní kancelář

Svoboda & Williams, váš průvodce světem realit v Praze a v Brně. Kvalitní nemovitosti, profesionální realitní servis, 21 let na trhu. Prodej, pronájem nemovitostí.

Svoboda & Williams, Realitní kancelář Praha, Brno

http://www.svoboda-williams.com/

 

 

alt

 

Our Exclusive Prague Apartments

Here on our Prague-Stay.com website we are proud to feature our exclusive and select Prague apartments. The centrally located serviced apartments, situated in renovated historic buildings, are available for short, medium or long-term stay. All of our Prague apartment rentals are fully fitted and are presented with photos, detailed descriptions, floor plans and location maps. We also offer a charming selection of luxury hotels located in the heart of Prague, Czech Republic. Furthermore, we are happy to provide our clients with relevant advice and useful tips concerning not only their Prague apartments, but also with experiencing a certain select lifestyle that this unforgettable city of a thousand spires has to offer.

http://prague-stay.com/

 

 

Ubytování v Praze v našich exkluzivních apartmánech a luxusních pražských hotelech.

Zde na ubytovacím portálu Prague-Stay.com Vám nabízíme ubytování v našich 47 exkluzivních apartmánech v Praze a výběr pražských luxusních hotelů. Všechny naše apartmány se nacházejí ve zrestaurovaných historických budovách v centru Prahy a jsou určeny pro krátkodobé, střednědobé i dlouhodobé pobyty. Vedle našich jedinečných apartmánů s kompletním servisem nabízíme i ubytování v pražských boutique a design hotelech. K tomu všemu vám zde na Prague-Stay.com rádi poskytneme aktuální informace a tipy týkající se pražského lifestylu. Naším cílem je, aby Váš pobyt v tomto nezapomenutelném městě proběhl přesně tak, jak si představujete.

 

http://cz.prague-stay.com/

 

Rumfest v Praze: více než sto druhů kvalitních rumů

z celého světa na jednom místě

Více informací včetně programu, vstupného a fotografií naleznete na www.rumfest.cz nebo facebooku.

(FB událost: https://www.facebook.com/events/464335547065955/)

 

 Taxi služba Modrý anděl

alt

Rumfest v Praze: více než sto druhů kvalitních rumů

z celého světa na jednom místě

Více informací včetně programu, vstupného a fotografií naleznete na www.rumfest.cz nebo facebooku.

(FB událost: https://www.facebook.com/events/464335547065955/)

 

alt   alt   alt  

Držitelé uvedených studentských a učitelských karet u nás mohou využít níže uvedených slev. Kartu je nutné předložit personálu před objednávkou!

 

-10% sleva na konzumaci pokrmů a nápojů.

 

- XXL CUBANO  (prodejní cena 750,-) -  sleva 20%

 

- XXL EVROPA (prodejní cena 850,-)  - sleva 20%

Kontakt
contact close Map

Kontakt:

La Bodeguita Del Medio

KAPROVA 5, PRAHA 1

GSM: +420 724 461 678

tel.: +420 224 813 922

e-mail: bodeguita,bodeguita,cz

Otevírací doba:

ne - st 11:00 - 02:00

čt - so 11:00 - 04:00

Google maps:
alt

 

Možnosti parkování:

Garáže Rudolfinum (Alšovo nábř. 12, Praha 1)

------------------------------------------ 


Obchodní firma:
KVP Gastro a.s.

Sídlo: Praha 1, Staroměstské nám. 479/25, PSČ 11000

Identifikační číslo: 264 25 726

Právní forma: Akciová společnost

Výpis z obchodního rejstříku, vedeného Městským soudem v Praze oddíl B, vložka 6989

Informace pro spotřebitele

INFORMACE PRO SPOTŘEBITELE

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

V případě, že dojde mezi námi a spotřebitelem ke vzniku spotřebitelského sporu z kupní smlouvy nebo ze smlouvy o poskytování služeb, který se nepodaří vyřešit vzájemnou dohodou, může spotřebitel podat návrh na mimosoudní řešení takového sporu určenému subjektu mimosoudního řešení spotřebitelských sporů, kterým je Česká obchodní inspekce, Ústřední inspektorát - oddělení ADR, Štěpánská 15, 120 00 Praha 2, e-mail: 20adr,coi,cz">adr,coi,cz">20adr,coi,cz">adr,coi,cz, web: http://www.coi.cz/cz/pro-podnikatele/informace-pro-prodejce/mimosoudni-reseni-spotrebitelskych-sporu-adr/.

Spotřebitel může využít rovněž platformu pro řešení sporů online, která je zřízena Evropskou komisí na adrese  http://ec.europa.eu/consumers/odr/.


 
Prohlášení provozovatele těchto stránek

Společnost KVP Gastro a.s. jako provozovatel těchto internetových stránek (dále jen provozovatel, dále jen stránky) provozuje tyto internetové stránky v souladu s platným právem České republiky.

Provozovatel neručí za správnost či přesnost obsahu webových stránek.

Provozovatel neodpovídá za obsah přenesený prostřednictvím internetu skrze své webové stránky.

Provozovatel neručí za obsah stránek, který byl vložen jinými osobami.

Provozovatel upozorňuje, že obsah stránek je chráněn právy duševního vlastnictví a jakékoli jeho kopírování, užívání či distribuce podléhá souhlasu provozovatele.

Provozovatel je oprávněn měnit vzhled i obsah stránek dle svého uvážení.

Provozovatel upozorňuje návštěvníky stránek, že některá jejich data mohou být uložena a zpracována, kteří dávají k tomuto svou přítomností na stránkách svůj souhlas.

 

 altalt

alt

 

 

alt   alt     alt

Držitelé uvedených studentských a učitelských karet u nás mohou využít níže uvedených slev. Kartu je nutné předložit personálu před objednávkou!

-10% sleva na konzumaci pokrmů a nápojů.

- XXL CUBANO  (prodejní cena 750,-) -  sleva 20%

- XXL EVROPA (prodejní cena 850,-)  - sleva 20%